Domů Nahoru
Distributor ve Vašich službách
MSI MAG Infinite S3 14NVN5-2857EU, i5 14400F/­32GB/­1TB SSD/­RTX 5060 Ti SHADOW 2X PLUS, 16GB/­BT/­Wifi/­Win 11 home
  • O produktu
­
­
-16%
Vaše cena a stav skladu se zobrazí po příhlášení.
Výrobce: MSI
Kód: MSI00294
Part No.: MAG Infinite S3 14NVN5-2857EU
EAN: 4711377358927
Hmotnost: 9.12 kg
Obvyklá dodací lhůta: 5 (Dny)
Záruční lhůta EU: 24 (Měsíce)
Popis
MKT Spec MAG Infinite S3 14NVN5-2857EU
Website Name MAG Infinite S3 14th
Color ID1/Black-Black-Black
Form Factor Tower DT
System/Barebone System
Processor
CPU Core Name RAPTOR LAKE REFRESH
CPU Socket LGA-1700pin
CPU Number Intel Core i5 Processor 14400F
CPU Clock 2.5GHz
CPU Cores 10
TDP 65W
CPU Cooler Air cooling 65W
Platform TOPS N/A
NPU TOPS N/A
Max Turbo Frequency up to 4.70 GHz
Cache 20 MB Intel® Smart Cache
Threads 16
Chipset
Chipsets H610
MB Ori. MKT Name PRO H610M-G
Graphics
GPU1 Vendor NVIDIA
GPU1 MKT Name GeForce RTX 5060 Ti 16G
GPU1 Number RTX 5060 Ti SHADOW 2X PLUS
GPU1 VRAM Size 16G
VGA I/O Port HDMIx1, Display Portx3
VGA MKT Name GeForce RTX 5060 Ti 16G SHADOW 2X PLUS
Memory
Memory Size 32GB(32GB*1)
Memory Type DDR5 SDRAM
Memory Speed 2800(5600)MHz
Module Type U-DIMM
Memory Slot 1
Memory Slot(Total) 2
Memory Slot(Free) 1
Max Capacity Max 64GB
Storage
SSD Interface PCIe GEN3x4 w/o DRAM NVMe
SSD Form Factor M.2-2280 M-KEY
SSD Config 1TB*1
SSD Size 1TB
HDD1 Interface N/A
HDD1 Form Factor N/A
HDD1 Size N/A
HDD1 RPM N/A
ODD(Type) N/A
ODD Height N/A
ODD Type N/A
mSATA slots N/A
mSATA slots(Total) NA
mSATA slots(Free) 0
M.2 slots 1
M.2 slots(Total) 1
M.2 slots(Free) 0
2.5" Drive Bays N/A
2.5" Drive Bays(Total) 2
2.5" Drive Bays (Free) 2
3.5" Drive Bays N/A
3.5" Drive Bays(Total) 1
3.5" Drive Bays(Free) 1
Communications
LAN Intel I219-V
WLAN AzureWave/AW-XB560NF
WLAN Version Wi-Fi 6E+BT
BT Version 5.3
VESA
VESA size NA
Audio
Audio Chipset Realtek ALC897
Audio Type 7.1 Channel HD Audio
Speaker NA
D-MIC N/A
I/O Ports (Front)
USB 4 (80G) Type C N/A
USB 4 (40G) Type C N/A
USB 4 (20G) Type C N/A
USB 3.2 Gen 2x2 (20G) Type C NA
USB 3.2 Gen 2 (10G) Type C NA
USB 3.2 Gen 2 (10G) Type A NA
USB 3.2 Gen 1 (5G) Type C 1
USB 3.2 Gen 1 (5G) Type A 1
USB 2.0 Type A NA
Thunderbolt NA
Audio Mic-in 1
Audio Headphone-out 1
Audio Headphone-out (HiFi/SPDIF) NA
Mic-in/Headphone-out combo NA
Card Reader NA
Copilot Button N/A
I/O Ports (Rear)
USB 4 (80G) Type C (R) N/A
USB 4 (40G) Type C (R) N/A
USB 4 (20G) Type C (R) N/A
USB 3.2 Gen 2x2 (20G) Type C (R) NA
USB 3.2 Gen 2 (10G) Type C (R) NA
USB 3.2 Gen 2 (10G) Type A (R) NA
USB 3.2 Gen 1 (5G) Type C (R) NA
USB 3.2 Gen 1 (5G) Type A (R) 2
USB 2.0 Type A (R) 4
Thunderbolt (R) NA
RJ45 1
WiFi Antenna 2
Card Reader (R) NA
VGA out NA
HDMI out NA
DP out 1x (v1.4)
mini DP in NA
mini DP out NA
PS/2 1
COM Port NA
DVI-D out NA
Audio jack 3
S/PDIF NA
Configurable port N/A
Lock type NA
Flash BIOS Button NA
Clear BIOS Button N/A
Power
Power 500W
Power Certification 80PLUS BRONZE
Formfactor ATX
Type POWER SUPPLY
Operating Systems
OS MULTI-LANGUAGE(WIN 11 HOME PLUS OLC OA3)
OS Type W11MH
Operating Systems Windows 11 Home
Pallet
W/O KB Pallet Q'ty (by air) 12
W/O KB Pallet Q'ty (by sea) 24
W/KB Pallet Q'ty (by air) 12
W/KB Pallet Q'ty (by sea) 24
Dimension&Weight
Product Dimension (WxDxH) (mm) 173.8 x 446.97 x 407.17
Product Dimension (WxDxH) (inch) 6.84 x 17.6 x 16.03
Inside Carton Dimension (WxDxH) (mm) N/A
Inside Carton Dimension (WxDxH) (inch) N/A
Outer Carton Dimension Standard (WxDxH) (mm) 585 x 317 x 510
Outer Carton Dimension Standard (WxDxH) (inch) 23.03 x 12.48 x 20.08
Outer Carton Dimension with bundle item (WxDxH) (mm) 585 x 317 x 510
Outer Carton Dimension with bundle item (WxDxH) (inch) 23.03 x 12.48 x 20.08
Weight (Net kg) 7.73
Net Weight (lbs) 17.04
Weight (Gross kg) 10.44
Gross Weight (lbs) 23.02
Liter 32
Pint 67.63
Noise Level
Idle mode 28
Full loading mode 38
Security
TPM module N/A
Chassis Lock N/A
Chassis Intrusion N/A
Warranty
Warranty 24months
SW Feature - 3rd Party Royalty
Nahimic Sound effect N/A
HDMI Royalty Y
Mechanical and Environmental
Operating, Storage Temperature 0° C ~ 35° C ; -20° C ~ 60° C
Operating, Storage Humidity 0% ~ 85%;0% ~ 90%