Domů Nahoru
Distributor ve Vašich službách
MSI Claw 8 AI+ A2VM Polar Tempest Edition-096CZ herní konzole/­Core Ultra 7 258V/­32GB/­2TB/­8" FHD+, 120Hz1 Touch/­win 11
  • O produktu
­
­
-25%
Vaše cena a stav skladu se zobrazí po příhlášení.
Výrobce: MSI
Kód: MSI00210
Part No.: 9S7-1T5213-096
EAN: 4711377350303
Celní zařazení: 9504500095045000 0.00 Digitální kapesní hry, videoherní konzole 21%
Hmotnost: 0.94 kg
Obvyklá dodací lhůta: 5 (Dny)
Záruční lhůta EU: 24 (Měsíce)
Popis
Part No 9S7-1T5213-096
Website Name Claw 8 AI+ A2VM Polar Tempest Edition-096CZ
Brand MSI
Platform INTEL
Series Name Handheld
Segment Name Claw
Segment Name2 Claw8AI+A
Segment Name3 Claw8AI+ A2VM
Model 1T52
MKT Name Claw 8 AI+ A2VM Polar Tempest Edition
MKT Spec Claw 8 AI+ A2VM Polar Tempest Edition-096CZ
System/Barebone System
CPU
CPU Type 8 CORE
CPU Core Name LUNAR LAKE
CPU Socket FCBGA-2833pin
CPU Number Core Ultra 7 258V
CPU Clock 2.2GHz
CPU Cores 8
CPU_Website Intel® Core™ Ultra 7 processor 258V with up to 47 NPU TOPS (115 total platform TOPS)
CPU Specification_Website 8 cores (4 P-cores + 4 E-cores), Max Turbo Frequency 4.8 GHz
Operating Systems
OS Home(Windows 11 Home Handheld
OS_Website Windows 11 Home (MSI recommends Windows 11 Pro for business.)
Microsoft Office
OS-Office N/A
Chassis Material
Chassis Material Plastic
Display
Screen Size 8
Resolution IPS-Level FHD+
Pixel 1920x1200
LCD Features AF+AR
Screen Touch Touch
Frame Rate 120Hz
Response Time Tr+Tf 17ms
Color Range 100%sRGB
Screen Size_Website 8"
Pixel_Website FHD+(1920x1200)
Frame Rate_Website 120Hz Refresh Rate
Color Range_Website 100%sRGB(Typical)
Display Type_Website IPS-Level
Touch Feature_Website Touchscreen
Chipset
Chipset SoC Integrated SoC
Cooling
Thermal Cooler Boost Hyper Flow
Fan 2
Pipe 2
Integrated Graphics
GPU1 Graphics_Website Intel® Arc™ 140V GPU (16GB)
Memory
Memory Size 32GB
Memory Type LPDDR5x-8533
Storage
SSD Size 2TB*1
SSD Gen NVMe SSD PCIe Gen4
SSD Interface PCIe GEN4x4 w/o DRAM NVMe
SSD Form Factor M.2 2230 M-KEY
Storage Slot
M.2 2230 SSD slot (NVMe PCIe Gen4) 1x
Control
Security
Security Type Fingerprint Security
Communication
Wireless LAN & Bluetooth Wi-Fi 7 + Bluetooth 5.4
Wi-Fi/ Bluetooth
WLAN/BT INTEL/BE201.NGWG.NV
WLAN Version Wi-Fi 7+BT
WLAN/BT_Website Intel® Wi-Fi 7 BE201, Bluetooth v5.4
Audio Port
Mic-in/Headphone-out Combo Jack 1x
Audio
Speaker 2x 2W
Audio Mic Array Microphone
AC Adapter
Adaptor Output 65W PD adapter
Adaptor 65W
Adaptor Input 90-264Vin
Adaptor Unit Weight (g) 220
Power Cord Unit Weight (g) N/A
Battery
Battery Type 6CELLS/3S2P
Battery Cell 6-Cell
Whrs 80
Battery Unit Weight (g) 308
I/O Ports
Thunderbolt™ 4 (DisplayPort™/ Power Delivery 3.0) 2x
Card Reader 1x Micro SD
Dimension (WxDxH)
Dimension (WxDxH) 299 x 126 x 24mm