Dahua monitor LM30-E330CA curved 30" VA/2560x1080/1ms/250nits/3000:1/200Hz/2xDP/2xHDMI/Heigh Adj./Tilt/Swivel/černý | SWS a. s. – online obchod
Domů Nahoru
Distributor ve Vašich službách
Dahua monitor LM30-E330CA curved 30" VA/­2560x1080/­1ms/­250nits/­3000:1/­200Hz/­2xDP/­2xHDMI/­Heigh Adj./­Tilt/­Swivel/­černý
  • O produktu
­
­
-24%
Vaše cena a stav skladu se zobrazí po příhlášení.
Výrobce: Dahua
Kód: DHU00123
Part No.: LM30-E330CA
Part No. 2: 6923172579119
EAN: 6923172579119
Hmotnost: 7.6 kg
Obvyklá dodací lhůta: 14 (Dny)
Záruční lhůta : 36 (Měsíce)
Záruční lhůta EU:  (Měsíce)
Popis
Tento 30’’ WFHD monitor má několik skvělých funkcí:
Zakřivená Obrazovka: R1500 zakřivení pro působivější vizuální zážitek.
Světelný Efekt: Na zadní straně monitoru.
Vysoká Obnovovací Frekvence: 200Hz a 1ms rychlá odezva pro lepší herní zážitek a vyšší šance na výhru.
DCR Inteligentní Čip: Obnovuje nejrealističtější obraz.
Adaptive-Sync Technologie: Snižuje ztrátu kvality obrazu a zlepšuje vizuální plynulost.
Gameplus Funkce: Optimalizuje speciální scény populárních her.
Poměr Stran Obrazovky: 21:9 pro pohlcující zážitek.
Technická specifikace
Display
Screen Size
30''
Panel type
VA
Aspect Ratio
21:9
Resolution
2560x1080
Backlight
LED
Brightness(Typ)
250nits
Contrast Ratio
3000:1
Color Support
120% sRGB, 85% NTSC, 90% DCI-P3, 83% Adobe RGB
Viewing Angle(H/V)
178°(H)/178°(V)
Response time
MPRT 1ms
Refresh Rate(Max)
200Hz
Signals
Interface
2*HDMI 2.0(180HZ),2*DP1.2(200HZ), 1*Audio Out
General
Power Supply
DC 12V 4A
Power Type
External
Consumption (Standard)
Typical:48W , Max:55W
Consumption (Standby)
<0.5W
Net Weight
6.5kg
Gross Weight
9kg
Tilt Angles
-5°±2°/20°±2°
Swivel(angle)
25°±2°
Pivot(angle/direction)
N/A
Height Adjustment
115±5mm
VESA
75x75mm
Dimension(W×H×D)
701.1*317.6*121.7mm
Package(W×H×D)
817*450*248mm
Work Environment
Temperature
0°~40°(32°F~104°F)
Humidity
10%~85%
Accessory
Standard
DP cable,Power Cable,Stand,Base
zobrazit více
Specifikace
GPSR
Dahua Technology Czech s.r.o.; Vyskočilova 1566, 14000, Praha 4, Česká republika; info@dahuatech.com
RJ45: Ne
Úhlopříčka displeje: 30"