Dahua monitor LM27-U401A 27" IPS/3840×2160/5ms/300nits/1000:1/DP/HDMI/USB Hub/černý | SWS a. s. – online obchod
Domů Nahoru
Distributor ve Vašich službách
Dahua monitor LM27-U401A 27" IPS/­3840×2160/­5ms/­300nits/­1000:1/­DP/­HDMI/­USB Hub/­černý
  • O produktu
­
­
-24%
Vaše cena a stav skladu se zobrazí po příhlášení.
Výrobce: Dahua
Kód: DHU00118
Part No.: LM27-U401A
Part No. 2: 6923172522337
Hmotnost: 7.6 kg
Obvyklá dodací lhůta: 14 (Dny)
Záruční lhůta : 36 (Měsíce)
Záruční lhůta EU:  (Měsíce)
Popis
Tento 27'' UHD monitor nabízí několik skvělých funkcí:
4K Ultra-HD rozlišení: Poskytuje mimořádně ostrý a detailní obraz.
Rychlá odezva 5 ms: Zabraňuje rozmazání nebo duchům obrazu.
Technická specifikace
Display
Screen Size
27''
Panel type
IPS
Aspect Ratio
16:9
Resolution
3840x2160
Backlight
E-LED
Brightness(typ)
300nits
Contrast Ratio
1000:1
Display Color
1.07B
Color Gamut
85% NTSC, 100% sRGB , 95% DCI-P3
Viewing Angle(H/V)
178°/178°
Response time(max)
5ms
Refresh Rate(max)
60Hz
Signals
Input
DP1.4x1, HDMI2.0×1, Type-C(65W)x1, USB-Ax2, USB-Bx1
General
Power Supply
DC 24V 5A
Power Type
External
Consumption (Standard)
60W
Consumption (Standby)
<0.5W
Net Weight (kg)
5.4
Gross Weight (kg)
7.6
Height range (mm)
Swivel angle
Pivot angle
Tilt angle
VESA (mm)
100x100
Dimension without base (mm)
613.7(W)x200(D)x540.7(H)
Package (mm)
698(W)×193(D)×481(H)
Work Environment
Temperature
0°~40°
Humidity
10%~85%
Accessory
Standard
HDMI Cable, Type-C Cable, Power Adapter Pedestal, AC Cable
Certifications
Certifications
CE
zobrazit více
Specifikace
GPSR
Dahua Technology Czech s.r.o.; Vyskočilova 1566, 14000, Praha 4, Česká republika; info@dahuatech.com
RJ45: Ne
Úhlopříčka displeje: 27"