Dahua monitor LM27-C301B 27" IPS/2560×1440/5ms/1200:1/300 nits/DP/HDMI/černý | SWS a. s. – online obchod
Domů Nahoru
Distributor ve Vašich službách
Dahua monitor LM27-C301B 27" IPS/­2560×1440/­5ms/­1200:1/­300 nits/­DP/­HDMI/­černý
  • O produktu
­
­
-23%
Vaše cena a stav skladu se zobrazí po příhlášení.
Výrobce: Dahua
Kód: DHU00113
Part No.: LM27-C301B
Part No. 2: 6939554921544
EAN: 6939554921544
Hmotnost: 5.6 kg
Obvyklá dodací lhůta: 14 (Dny)
Záruční lhůta : 36 (Měsíce)
Záruční lhůta EU:  (Měsíce)
Popis
Tento 27'' QHD monitor od Dahua nabízí několik skvělých funkcí:
Rozlišení 2560 × 1440: Produkuje jasnější a živější obrázky.
IPS panel: Nabízí široké pozorovací úhly s designem bez rámečku na třech stranách.
178° (H) / 178° (V) extra široký pozorovací úhel: Zajišťuje celkový výkon při sledování.
Rychlá odezva 5 ms: Zabraňuje rozmazání nebo duchům obrazu.
Technologie nízkého modrého světla: Podporuje pohodlné sledování.
Technická specifikace
Display
Model
DHI-LM27-C301B
LCD Technology
IPS
Backlight
ELED
Screen Size
27 inch
Aspect Ratio
16:9
Resolution
2560 (H) × 1440 (V)
Refresh Rate
100 Hz
Display Color
8 bit
Color Gamut
85% NTSC
Brightness
300 cd/m2 (max)
Contrast Ratio
Viewing Angle
178° (H) / 178° (V)
Display Mode
Horizontal
Response Time
OD 5 ms
Lifespan
30,000 hrs
Surface Treatment
Haze 25%
Device Ports
Input Port
1 × HDMI 1.4 (1440P@75 Hz),1 × DP 1.2 (1440P@100 Hz)
Output Port
1 × Audio out
Power & Environmental Conditions
Power Supply
12 VDC, 3 A
Power Type
power adapter
Power Consumption
25 W (basic), 30 W (typ.), 30 W (max)
Standby Power Consumption
0.5 W
Operating Temperature
0 °C to +40 °C (+32 °F to +104 °F)
Operating Humidity
10%–90% (RH)
Storage Temperature
–20 °C to +60 °C (–4 °F to +140 °F)
Storage Humidity
5%–90% (RH)
General
Inclined Angle
-5° ± 2° / 15° ± 2°
Product Dimensions
614.1mm × 363.0mm × 51.1mm (24.18" × 14.29" × 2.01") (W × H × D) without base
Package Size
694 mm × 458 mm × 126 mm (27.32" × 18.03" × 4.96") (W × H × D)
Frame Width
U/L/R/D: 1.9 mm/1.9 mm/1.9 mm/16.1 mm
Net Weight
4.8 kg (10.58 lb)
Gross Weight
6.3 kg (13.89 lb)
Accessory
Power adapter, base, HDMI cable, user's manual (QR code), QSG, legal and regulatoryinformation, etc.
Optional Accessory
Wall mount
Wall Mount VESA
75 mm × 75 mm (2.95" × 2.95")
Certification
Certifications
CE EMC, CE LVD, CE ERP
zobrazit více
Specifikace
GPSR
Dahua Technology Czech s.r.o.; Vyskočilova 1566, 14000, Praha 4, Česká republika; info@dahuatech.com
RJ45: Ne
Úhlopříčka displeje: 27"