Dahua monitor LM27-B201S, 27" 1920×1080 (FHD), LED, 250 cd/m, 1000:1, 5ms | SWS a. s. – online obchod
Domů Nahoru
Distributor ve Vašich službách
Dahua monitor LM27-B201S, 27" 1920×1080 (FHD), LED, 250 cd/­m, 1000:1, 5ms
  • O produktu
­
­
-23%
Vaše cena a stav skladu se zobrazí po příhlášení.
Výrobce: Dahua
Kód: DHU00048
Part No.: LM27-B201S
Part No. 2: DHI-LM27-B201S
EAN: 6923172545909,1.0.99.12.10214-9011
Hmotnost: 4.2 kg
Obvyklá dodací lhůta: 14 (Dny)
Záruční lhůta : 36 (Měsíce)
Záruční lhůta EU:  (Měsíce)
Popis
LM27-B201S
27'' FHD Monitor
Light and cost-effective plastic housing;
Ultra-narrow bezel , elegant appearance, Metal base;
178°H/178°V extra-wide viewing angle for overall viewing performance;
High fidelity digital processing for a brilliant and vivid video;
Support multiple signal inputs such as HDMI, VGA;
Physical button control mode;
Low energy consumption, long service life;
Anti-blue light design,eye-protective.
Model
DHI-LM27-B201S
Display
Screen Size
27"
Panel type
IPS
Aspect Ratio
16:9
Resolution
1920×1080 (FHD)
Backlight
LED
Brightness/Luminance
250 cd/?(max)
Contrast
1000:1
Display Color
16.7M(8bit)
Viewing Angle(H/V)
178°(H)/178°(V)
Response time(typ.)
5ms
Refresh Rate
100Hz (max)
Signals
Input
VGA×1, HDMI×1
Output
NO
Speaker
1Wx2
General
Power Supply
DC 12V
Consumption (Standard)
36W
Consumption (Standby)
0.5W
Net Weight
3.84kg (8.5lb)
Gross Weight
5.25kg (11.6lb)
Bezel Width
3.0mm(U/R/L),16.1mm(B)
Wall Mount
75x75mm (3.0"x3.0")
Dimension with stand (W×H×D)
614.1x363.0x58.7mm (24.2“x14.2”x2.4”)
Package(W×H×D)
694x114x458mm (27.3“x4.48”x18“)
Work Environment
Temperature
0?~40? (32°F~104°F)
Humidity
10%~85%
Accessory
Standard
HDMI cable,Adapter,base
Certifications
CE
zobrazit více
Specifikace
GPSR
Dahua Technology Czech s.r.o.; Vyskočilova 1566, 14000, Praha 4, Česká republika; info@dahuatech.com
RJ45: Ne
Úhlopříčka displeje: 27"