Dahua monitor LM24-C301B 23,8" IPS/2560×1440/5ms/1200:1/300 nits/DP/HDMI/černý | SWS a. s. – online obchod
Domů Nahoru
Distributor ve Vašich službách
Dahua monitor LM24-C301B 23,8" IPS/­2560×1440/­5ms/­1200:1/­300 nits/­DP/­HDMI/­černý
  • O produktu
­
­
-24%
Vaše cena a stav skladu se zobrazí po příhlášení.
Výrobce: Dahua
Kód: DHU00112
Part No.: LM24-C301B
Part No. 2: 6939554921513
Hmotnost: 3.65 kg
Obvyklá dodací lhůta: 14 (Dny)
Záruční lhůta : 36 (Měsíce)
Záruční lhůta EU:  (Měsíce)
Popis
Tento 24'' QHD monitor od Dahua nabízí několik skvělých funkcí:
Rozlišení 2560 × 1440: Produkuje jasnější a živější obrázky.
IPS panel: Nabízí široké pozorovací úhly s designem bez rámečku na třech stranách.
178° (H) / 178° (V) extra široký pozorovací úhel: Zajišťuje celkový výkon při sledování.
Rychlá odezva 5 ms: Zabraňuje rozmazání nebo duchům obrazu.
Technologie nízkého modrého světla: Podporuje pohodlné sledování.
Technická specifikace
Display
Model
DHI-LM24-C301B
LCD Technology
IPS
Backlight
ELED
Screen Size
23.8 inch
Aspect Ratio
16:9
Resolution
2560 (H) × 1440 (V)
Refresh Rate
100 Hz
Display Color
8 bit
Color Gamut
85% NTSC
Brightness
300 cd/m2 (max)
Contrast Ratio
Viewing Angle
178° (H) / 178° (V)
Display Mode
Horizontal
Response Time
OD 5 ms
Lifespan
30,000 hrs
Surface Treatment
Haze 25%
Device Ports
Input Port
1 × HDMI 1.4 (1440P@75 Hz),1 × DP 1.2 (1440P@100 Hz)
Output Port
1 × Audio out
Power & Environmental Conditions
Power Supply
12 VDC, 2.5 A
Power Type
power adapter
Power Consumption
21 W (basic), 24 W (typ.), 24 W (max)
Standby Power Consumption
0.5 W
Operating Temperature
0 °C to +40 °C (+32 °F to +104 °F)
Operating Humidity
10%–90% (RH)
Storage Temperature
–20 °C to +60 °C (–4 °F to +140 °F)
Storage Humidity
5%–90% (RH)
General
Inclined Angle
-5° ± 2° / 15° ± 2°
Product Dimensions
539.2 mm × 320.4 mm × 41.3 mm (21.23" × 12.62" × 1.62") (W × H × D) without base
Package Size
612 mm × 405 mm × 111 mm (24.10" × 15.94" × 4.37") (W × H × D)
Frame Width
U/L/R/D: 3.1 mm/3.1 mm/3.1 mm/15.9 mm
Net Weight
3.1 kg (6.83 lb)
Gross Weight
4 kg (8.82 lb)
Accessory
Power adapter, base, HDMI cable, user's manual (QR code), QSG, legal and regulatoryinformation, etc.
Optional Accessory
Wall mount
Wall Mount VESA
75 mm × 75 mm (2.95" × 2.95")
Certification
Certifications
CE EMC, CE LVD, CE ERP
zobrazit více
Specifikace
GPSR
Dahua Technology Czech s.r.o.; Vyskočilova 1566, 14000, Praha 4, Česká republika; info@dahuatech.com
RJ45: Ne
Úhlopříčka displeje: 23,8"