Dahua monitor LM24-A200Y 23,8" VA/1920x1080/3000:1/10ms/VGA/HDMI/černý | SWS a. s. – online obchod
Domů Nahoru
Distributor ve Vašich službách
Dahua monitor LM24-A200Y 23,8" VA/­1920x1080/­3000:1/­10ms/­VGA/­HDMI/­černý
  • O produktu
­
­
-24%
Vaše cena a stav skladu se zobrazí po příhlášení.
Výrobce: Dahua
Kód: DHU00181
Part No.: LM24-A201Y
EAN: 6937552420175
Hmotnost: 4.72 kg
Obvyklá dodací lhůta: 14 (Dny)
Záruční lhůta : 36 (Měsíce)
Záruční lhůta EU:  (Měsíce)
Popis
Tento 24'' FHD monitor vypadá jako skvělá volba! Zde jsou některé z jeho hlavních funkcí:
Lehké a cenově efektivní plastové pouzdro: Snadno se s ním manipuluje a je přátelský k rozpočtu.
Vysoce věrné digitální zpracování: Poskytuje brilantní a živou kvalitu videa.
Více vstupů signálu (HDMI a VGA): Nabízí flexibilitu při připojování různých zařízení.
Design proti modrému světlu: Chrání vaše oči při delším používání.
Technická specifikace
Display
Screen Size
24"
Panel type
VA
Aspect Ratio
16:9
Resolution
1920×1080 (FHD)
Backlight
LED
Brightness/Luminance
220 cd/m2
Contrast
3000:1
Display Color
16.7M(8bit)
Viewing Angle(H/V)
178°(H)/178°(V)
Response time(typ.)
10ms
Refresh Rate
100Hz
Signals
Input
VGA×1, HDMI×1
General
Power Supply
DC 12V,2.5A
Consumption (Standard)
25W
Consumption (Standby)
0.5W
Type
enternal
Tilt
-5°~15°
Net Weight
2.79 kg (6.15 lb)
Gross Weight
4kg
Wall Mount
100×100mm
Dimension without standard (W×H×D)
542 × 321.3 × 55.3 mm (21.34" × 12.65" × 2.18")
Package(W×H×D)
613x441x112mm
Work Environment
Temperature
0C~40C (32°F~104°F)
Humidity
20~80%
Accessory
Standard
HDMI cable, power cable, base
Optional
Gas spring desk bracket
Certifications
Certifications
CE/FCC
zobrazit více
Specifikace
GPSR
Dahua Technology Czech s.r.o.; Vyskočilova 1566, 14000, Praha 4, Česká republika; info@dahuatech.com
RJ45: Ne
Úhlopříčka displeje: 23,8"