Dahua herní monitor LM27-E331AY 27" IPS/2560x1440/1ms/200Hz/300nits/1000:1/DP/HDMI/Pivot/černý | SWS a. s. – online obchod
Domů Nahoru
Distributor ve Vašich službách
Dahua herní monitor LM27-E331AY 27" IPS/­2560x1440/­1ms/­200Hz/­300nits/­1000:1/­DP/­HDMI/­Pivot/­černý
  • O produktu
­
­
-24%
Vaše cena a stav skladu se zobrazí po příhlášení.
Výrobce: Dahua
Kód: DHU00170
Part No.: LM27-E331AY
EAN: 6937552427280
Hmotnost: 6.6 kg
Obvyklá dodací lhůta: 14 (Dny)
Záruční lhůta : 36 (Měsíce)
Záruční lhůta EU:  (Měsíce)
Popis
Display
Model
DHI-LM27-E331AY
LCD Technology
IPS
Backlight
ELED
Screen Size
27 inch
Aspect Ratio
16:9
Viewing Size
596.74 (H) × 335.66 (V) mm
Screen-to-Body Ratio
?90%
Viewing Angle
178° (H)/178° (V)
Display Mode
Horizontal
Pixel Pitch
0.2331 mm × 0.2331 mm (0.0092" × 0.0092")
Pixels Per Inch
108.79
Resolution
2560 (H) × 1440 (V)
Refresh Rate
200 Hz
Display Color
1.07B (8 bits + FRC)
Color Gamut
95% DCI-P3
Color Accuracy
?E<2
Brightness
300 cd/m2 (typ.)
Contrast Ratio
1000:1
Response Time
MPRT 1 ms
Lifespan
30,000 hrs
Operation Hours
7 × 16 H
Surface Treatment
Haze 25%,3H
Flicker-free Technology
Yes
Low Blue Light
Hardware blue light protection
Function
HDR
HDR 10
Device Ports
Input Port
2 × HDMI 2.1 (2560 × 1440@144 Hz), 2 × DP 1.4 (2560 ×1440@200 Hz)
Output Port
1 × Audio out
Power & Environmental Conditions
Power Supply
12 VDC, 4 A
Power Type
power adapter
Power Consumption
26 W (basic), 28 W (typ.), 30 W (max)
Standby Power Consumption
<0.5 W
Operating Temperature
0 °C to +40 °C (+32 °F to +104 °F)
Operating Humidity
10% - 85% (RH)
Storage Temperature
-20 °C to +60 °C (-4 °F to +140 °F)
Storage Humidity
5% – 90% (RH)
General
Inclined Angle
-5° / +15°
Left and Right Rotation Angle
Vertical Rotation Angle
+90°
Height Adjustment
110 mm (4.33")
Product Dimensions
613.8 mm × 362.5 mm × 70.7 mm (24.17" × 14.27" × 2.78") (W × H × D), without wall-mount bracket
Package Size
704 mm × 505 mm × 159 mm (27.72" × 19.88" × 6.26") (W × H × D)
Frame Width
U/L/R/D: 0.09" / 0.09" / 0.09" / 0.69"
Net Weight
5.6 kg (12.35 lb)
Gross Weight
7.2 kg (15.87 lb)
Casing Color
Black
Control Mode
Joystick
Status Indicator Light
Yes
Wall Mount VESA
100 mm × 100 mm (3.94" × 3.94")
Accessory
Optional Accessory
Wall mount
zobrazit více
Specifikace
GPSR
Dahua Technology Czech s.r.o.; Vyskočilova 1566, 14000, Praha 4, Česká republika; info@dahuatech.com
RJ45: Ne
Úhlopříčka displeje: 27"