Dahua zakřivený herní monitor LM24-E240C 23,6" VA/1920x1080/1ms/240Hz/350nits/3000:1/DP/HDMI/černý | SWS a. s. – online obchod
Domů Nahoru
Distributor ve Vašich službách
Dahua zakřivený herní monitor LM24-E240C 23,6" VA/­1920x1080/­1ms/­240Hz/­350nits/­3000:1/­DP/­HDMI/­černý
  • O produktu
­
­
-25%
Vaše cena a stav skladu se zobrazí po příhlášení.
Výrobce: Dahua
Kód: DHU00165
Part No.: LM24-E240C
EAN: 6937552412682
Hmotnost: 4.2 kg
Obvyklá dodací lhůta: 14 (Dny)
Záruční lhůta : 36 (Měsíce)
Záruční lhůta EU:  (Měsíce)
Popis
Display
Model
DHI-LM24-E240C
LCD Technology
VA
Backlight
ELED
Curved Screen
Yes
Curvature
1,500 R
Screen Size
23.6 inch
Aspect Ratio
16:9
Viewing Size
521.395 (H) × 296.285 (V) mm
Screen-to-Body Ratio
?85%
Viewing Angle
178° (H) / 178° (V)
Display Mode
Horizontal
Pixel Pitch
0.2716 mm × 0.2716 mm
Pixels Per Inch
93.3
Resolution
1920 (H) × 1080 (V)
Refresh Rate
240 Hz
Display Color
8 bit
Color Gamut
85% NTSC
Brightness
350 cd/m2 (typ.)
Contrast Ratio
3000:1
Response Time
MPRT 1 ms
Lifespan
30,000 hrs
Surface Treatment
Haze 25%, 3H
Flicker-free Technology
Yes
Low Blue Light
Software blue light protection
Function
HDR
HDR 10
Device Ports
Input Port
1 x HDMI 2.0 (1920 × 1080@240 Hz), 1 × DP 1.4 (1920 × 1080@240 Hz)
Output Port
1 × Audio out
Power & Environmental Conditions
Power Supply
12 VDC, 3 A
Power Type
power adapter
Power Consumption
17.4 W (basic), 24 W (typ.), 34 W (max)
Standby Power Consumption
<0.5 W
Operating Temperature
0 °C to +40 °C (+32 °F to +104 °F)
Operating Humidity
10%–85% (RH)
Storage Temperature
–20 °C to +60 °C (–4 °F to +140 °F)
Storage Humidity
5%–90% (RH)
General
Inclined Angle
–5° / 20°
Product Dimensions
537.9 mm × 320.3 mm × 90.7 mm (21.18" × 12.61" × 3.57") (W × H × D), without base
Package Size
623 mm × 400 mm × 145 mm (24.53" × 15.75" × 5.71") (W × H × D)
Unilateral Splicing
U/L/R/D: 3.2 mm/3.2 mm/3.2 mm/16.4 mm
Net Weight
3.6 kg (7.94 lb)
Gross Weight
4.2 kg (9.26 lb)
Casing Color
Black
Control Mode
Five-button
Status Indicator Light
Wall Mount VESA
100 mm × 100 mm (3.94" × 3.94")
Accessory
Power adapter, wall-mount bracket, DP cable, user's manual, legal and regulatory information etc.
Optional Accessory
Wall mount
zobrazit více
Specifikace
GPSR
Dahua Technology Czech s.r.o.; Vyskočilova 1566, 14000, Praha 4, Česká republika; info@dahuatech.com
RJ45: Ne
Úhlopříčka displeje: 23,6"