Dahua monitor LM27-P501 27" IPS/5120×2880/7ms/400nits/2000:1/DP/HDMI/bílý | SWS a. s. – online obchod
Domů Nahoru
Distributor ve Vašich službách
Dahua monitor LM27-P501 27" IPS/­5120×2880/­7ms/­400nits/­2000:1/­DP/­HDMI/­bílý
  • O produktu
­
­
-24%
Vaše cena a stav skladu se zobrazí po příhlášení.
Výrobce: Dahua
Kód: DHU00119
Part No.: LM27-P501
Part No. 2: 6923172563200
EAN: 6923172563200
Hmotnost: 6.8 kg
Obvyklá dodací lhůta: 14 (Dny)
Záruční lhůta : 36 (Měsíce)
Záruční lhůta EU:  (Měsíce)
Popis
Tento 27'' 5K monitor od Dahua nabízí několik skvělých funkcí:
Rozlišení 5120 × 2880: Produkuje jasnější a živější obrázky.
178° (H) / 178° (V) extra široký pozorovací úhel: Zajišťuje celkový výkon při sledování.
Vysoce věrné digitální zpracování: Poskytuje brilantní a živou kvalitu videa.
Type-C reverzní nabíjení 65 W: Umožňuje nabíjet zařízení přímo z monitoru.
Technická specifikace
Display
Model
DHI-LM27-P501
LCD Technology
IPS
Backlight
ELED
Screen Size
27 inch
Aspect Ratio
16:9
Resolution
5120 (H) × 2880 (V)
Refresh Rate
60 Hz
Display Color
8 bit + FRC
Color Gamut
98% DCI-P3
Brightness
400 cd/m2 (max)
Contrast Ratio
Viewing Angle
178° (H) / 178° (V)
Display Mode
Horizontal
Response Time
OD 5 ms
Lifespan
30,000 hrs
Device Ports
Input Port
1 × DP 1.4(2880P@60 Hz), 1 × HDMI 2.1(2880P@60 Hz), 1 × Type C 65W
Output Port
1 × Audio out
Power & Environmental Conditions
Power Supply
24 VDC, 5 A
Power Type
power adapter
Power Consumption
25 W (basic), 41 W (typ.), 120 W (max)
Standby Power Consumption
0.5 W
Operating Temperature
0 °C to +40 °C (+32 °F to +104 °F)
Operating Humidity
10%–90% (RH)
Storage Temperature
–20 °C to +60 °C (–4 °F to +140 °F)
Storage Humidity
5%–90% (RH)
General
Inclined Angle
-5° ± 2° / 18° ± 2°
Product Dimensions
614.2 mm × 363.7 mm × 36.2 mm
(24.18" × 14.32" × 1.43") (W × H × D) without base
Package Size
702 mm × 533 mm × 138 mm
(27.64" × 20.99" × 5.44") (W × H × D)
Frame Width
U/L/R/D: 2.4 mm/2.4 mm/2.4 mm/17.8 mm
Net Weight
5.78 kg (12.74 lb)
Gross Weight
8 kg (17.64 lb)
Accessory
Power adapter, base, HDMI cable, user's manual (QR code), QSG, legal and regulatoryinformation, etc.
Certification
Certifications
CE EMC, CE LVD, CE ERP
zobrazit více
Specifikace
GPSR
Dahua Technology Czech s.r.o.; Vyskočilova 1566, 14000, Praha 4, Česká republika; info@dahuatech.com
RJ45: Ne
Úhlopříčka displeje: 27"